2017 – Wall of Fame

Leren zwemmen - Sportzwemmen - Competitie

Topprestaties

  • Alessia Claassen
    • A-tijd op 100m schoolslag (12-03)
    • A-tijd op 200m vrije slag (19-03)
    • A-tijd op 100m rugslag (23-04)
    • A-tijd op 100m vrije slag (20-05)
    • A-tijd op 200m rugslag (21-05)
    • A-tijd op 400m vrije slag (07-10)
    • A-tijd op 200m wisselslag (14-10)
    • 1e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m wisselslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 400m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • A-tijd op 800m vrije slag (29-10)
    • A-tijd op 200m schoolslag (19-11)
    • Haai op 200m rugslag (23-12)
    • Haai op 50m schoolslag (23-12)
    • Haai op 200m wisselslag (23-12)
  • Bieke Clijmans
    • 1e op 100m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
  • Bram Van Dyck
    • A-tijd op 100m vrije slag (20-05)
    • 1e op 50m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 100m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 50m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 100m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 200m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 400m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 200m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 800m vrije slag (provinciale lange afstand 29-10)
    • A-tijd op 100m rugslag (19-11)
    • A-tijd op 200m vrije slag (19-11)
  • Caro Sutherland
    • 2e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
  • Dieter Willems
    • 2e op 100m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 200m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 50m rugslag (provinciale kampioenschappen 22-10)
    • 2e op 800m vrije slag (provinciale lange afstand 29-10)
    • A-tijd op 100m vrije slag (19-11)
    • A-tijd op 200m vrije slag (19-11)
    • A-tijd op 200m rugslag (23-12)
  • Eva Dijckmans
    • 2e op 100m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
  • Flavio Claassen
    • 3e op 200m rugslag (provinciale B-race 15-10)
  • Gert Clijmans
    • Lange Wapper op 800m vrije slag (22-10)
  • Glen Voeten
    • 1e op 400m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 100m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
  • Hans Seuntiens
    • 1e op 400m wisselslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 100m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • Begisch kampioen op 800m vrije slag (Bk masters 18 en 19-11)
    • 2e op 50m vlinderslag (BK masters 18 en 19-11)
    • 2e op 100m vlinderslag (BK masters 18 en 19-11)
    • 2e op 200m wisselslag (BK masters 18 en 19-11)
    • 2e op 400m wisselslag (BK masters 18 en 19-11)
    • 3e op 200m vlinderslag (BK masters 18 en 19-11)
    • 3e op 200m vrije slag (BK masters 18 en 19-11)
    • 3e op 400m vrije slag (BK masters 18 en 19-11)
  • Jana Swaans
    • 1e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 100m rugslag (provinciale B-race 14-10)
  • Kaat Dijckmans
    • 1e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 100m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 100m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 200m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 200m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
  • Lise Van Dyck
    • 1e op 400m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 100m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 200m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 400m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 100m rugslag (provinciale B-race 15-10)
  • Nathalie Kennis
    • 1e op 400m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 100m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 400m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
  • Nick Van Dyck
    • A-tijd op 400m vrije slag (07-10)
    • 1e op 200m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 50m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 400m wisselslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 400m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 50m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 800m vrije slag (provinciale lange afstand 29-10)
  • Sam De Peuter
    • 1e op 100m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 200m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 200m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 100m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
  • Thibault De Grave
    • 3e op 100m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 200m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 200m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 100m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 200m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • Provinciale kampioen open water op de korte afstand vrije slag (22-10)
    • 3e op 800m vrije slag (provinciale lange afstand 29-10)
  • Tinne Clijmans
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 100m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 200m wisselslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
  • aflossingsploegen
    • 1e op 4x100m vrije slag heren 15+ (provinciale B-race 14-10) Sam De Peuter, Bram Van Dyck, Flavio Claassen, Arne Lauwaert
    • 1e op 4x100m wisselslag dames 15+ (provinciale B-race 14-10) Kaat Dijckmans, Eva Dijckmans, Nathalie Kennis, Tinne Clijmans
    • 3e op 4x100m vrije slag heren 11-14 (provinciale B-race 14-10) Nick Van Dyck, Sam D’haene, Dieter Willems, Thibault De Grave
    • 3e op 4x100m wisselslag dames 11-14 (provinciale B-race 14-10) Hasse Fleerackers, Lise Van Dyck, Alessia Claassen, Nika Lauwaert
    • 1e op 4x100m vrije slag dames 11-14 (provinciale B-race 15-10) Alessia Claassen, Lise Van Dyck, Sara Sutherland, Noor van Dijk
    • 1e op 4x100m vrije slag dames 15+ (provinciale B-race 15-10) Kaat Dijckmans, Eva Dijckmans, Jana Swaans, Flore Smets
    • 1e op 4x100m wisselslag heren 15+ (provinciale B-race 15-10) Bram Van Dyck, Jeroen Druyts, Sam De Peuter, Jelle Haest
    • 3e op 4x100m wisselslag heren 11-14 (provinciale B-race 15-10) Dieter Willems, Milo Lemmens, Nick Van Dyck, Thibault De Grave