Zwembad Stadspark, 2300 Turnhout
info@zwemclubkst.be

2016 – Wall of Fame

Leren zwemmen - Sportzwemmen - Competitie

Topprestaties

  • Alessia Claassen
    • 3e 400m wisselslag (provinciaal kampioenschap 08-10)
    • 3e 200m rugslag (provinciaal kampioenschap 08-10)
    • 2e 100m rugslag (provinciaal kampioenschap 23-10)
    • A-tijd op 100m en 200m schoolslag (20-11)
  • Bieke Clijmans
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 08-10)
    • 2e 200m rugslag (provinciale B-race 09-10)
    • 3e 100m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 09-10)
    • 3e 200m schoolslag (provinciale B-race 22-10)
  • Bram Van Dyck
    • 3e 100m rugslag (provinciaal kampioenschap 08-10)
    • 3e 50m rugslag (provinciaal kampioenschap 23-10)
    • A-tijd op 200m rugslag (20-11)
    • A-tijd op 100m rugslag (04-12)
    • A-tijd op 100m vrije slag (04-12)
    • jonge haai op 50m rugslag (04-12)
  • Dieter Willems
    • 3e 100m rugslag (provinciaal kampioenschap 22-10)
  • Eva Dijckmans
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 08-10)
    • 3e 200m schoolslag (provinciale B-race 22-10)
  • Flavio Claassen
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 100m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 22-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 22-10)
  • Gert Clijmans
    • 1e 50m schoolslag (provinciale B-race 08-10)
    • 2e 100m rugslag (provinciale B-race 08-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 08-10)
    • 1e 100m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 50m vrije slag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
  • Glen Voeten
    • 1e 100m vrije slag (provinciale B-race 08-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
  • Hans Seuntiens
    • 1e 100m wisselslag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 1e 100m vrije slag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 2e 50m vlinderslag (prov. kamp. masters 11-06)
  • Jolien Hendrickx
    • 1e 50m vrije slag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 1e 100m vrije slag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 1e 200m vrije slag (prov. kamp. masters 11-06)
  • Kaat Dijckmans
    • 1e 200m vrije slag (provinciale B-race 08-10)
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 08-10)
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 08-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 50m vrije slag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 22-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 22-10)
    • 2e 100m vrije slag (provinciale B-race 22-10)
  • Lise Van Dyck
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
    • 2e 200m rugslag (provinciale B-race 09-10)
    • 3e 100m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 09-10)
    • 2e 100m vrije slag (provinciale B-race 22-10)
    • 3e 50m vlinderslag (provinciale B-race 22-10)
    • A-tijd op 100m vrije slag (04-12)
  • Mike Oprins
    • 1e 100m wisselslag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 1e 100m vrije slag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 2e 50m schoolslag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 3e 50m vlinderslag (prov. kamp. masters 11-06)
  • Nathalie Kennis
    • 3e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
  • Sam De Peuter
    • A-tijd op 100m vrije slag (04-12)
  • Tinne Clijmans
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 08-10)
    • 2e 50m vrije slag (provinciale B-race 09-10)
  • Valentin Battaglia
    • 3e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
  • aflossingsploegen
    • zilver op 4x100m vrije slag dames open (provinciale B-race 09-10) Kaat Dijckmans, Tinne Clijmans, Nathalie Kennis, Lise Van Dyck
    • zilver op 4x100m vrije slag heren open (provinciale B-race 09-10) Glen Voeten, Valentin Battaglia, Flavio Claassen, Gert Clijmans
    • goud op 4x100m wisselslag dames open (provinciale B-race 22-10) Lise Van Dyck, Eva Dijckmans, Kaat Dijckmans, Tinne Clijmans
    • brons op 4x100m wisselslag heren open (provinciale B-race 22-10) Flavio Claassen, Jeroen Druyts, Glen Voeten, Valentin Battaglia