2015 – Wall of Fame

Leren zwemmen - Sportzwemmen - Competitie

Topprestaties

  • Alessia Claassen
    • A-tijd op 100m rugslag (ziftingen Dauven 01-03)
    • A-tijd op 100m vrije slag (HZC 09-05)
    • A-tijd op 400m vrije slag (MOZKA 27-06)
    • A-tijd op 200m rugslag (provinciaal kampioenschap 03-10)
    • A-tijd op 200m wisselslag (AZSC 22-11)
    • A-tijd op 200m schoolslag (AZSC 22-11)
    • A-tijd op 1500m vrije slag (MOZKA 05-12)
    • Jonge Haai op 800m vrije slag (AZV 20-12)
  • Bieke Clijmans
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
    • 2e 100m vrije slag (provinciale B-race 17-10)
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
  • Bram Van Dyck
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 03-10)
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 100m vlinderslag (provinciale B-race 04-10)
    • A-tijd op 400m vrije slag (HZC 10-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
    • 2e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
    • A-tijd op 800m vrije slag (prov. kamp. lange afstand 18-10)
    • A-tijd op 200m rugslag (AZSC 22-11)
    • A-tijd op 100m vrije slag (AZSC 22-11)
    • A-tijd op 1500m vrije slag (MOZKA 05-12)
    • A-tijd op 200m wisselslag (AZV 20-12)
    • A-tijd op 200m vrije slag (AZV 20-12)
  • Brent Van Sprengel
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 100m vlinderslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
    • 2e 100m vrije slag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e 50m vlinderslag (provinciale B-race 17-10)
  • Caro Sutherland
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
  • Dorien Clijmans
    • 1e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
  • Flavio Claassen
    • 3e 100m rugslag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
  • Gert Clijmans
    • 3e 100m rugslag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 200m vrije slag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
  • Hans Seuntiens
    • 2e 100m rugslag (provinciale B-race 03-10)
    • 1e 50m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
    • 1e 200m vrije slag (provinciale B-race 03-10)
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 100m vlinderslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e 50m vlinderslag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e 100m vrije slag (provinciale B-race 17-10)
  • Kaat Dijckmans
    • 2e 800m vrije slag (provinciaal kampioenschap 03-10)
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 200m vrije slag (provinciale B-race 03-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 100m vrije slag (provinciale B-race 17-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
    • 2e 50m vlinderslag (provinciale B-race 17-10)
  • Lenz Bolckmans
    • 2e 100m vrije slag (provinciaal kampioenschap 04-10)
    • 1e 200m wisselslag (provinciaal kampioenschap 04-10)
    • 1e 1500m vrije slag (provinciaal kampioenschap 04-10)
    • A-tijd op 100m vrije slag (BK korte baan 15-11)
    • A-tijd op 100m rugslag (BK korte baan 15-11)
  • Lise Van Dyck
    • A-tijd op 100m rugslag (ziftingen Dauven 01-03)
    • 2e 800m vrije slag (provinciaal kampioenschap 03-10)
    • A-tijd op 200m rugslag (AZSC 22-11)
    • A-tijd op 1500m vrije slag (MOZKA 05-12)
  • Mare Abarca
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
  • Nick Van Dyck
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 100m vlinderslag (provinciale B-race 04-10)
  • Sam De Peuter
    • A-tijd op 100m vrije slag (ZGEEL 15-02)
    • A-tijd op 200m vrije slag (ZN 22-03)
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e op 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e op 800m vrije slag (provinciaal kampioenschap 18-10)
    • A-tijd op 200m wisselslag (AZSC 22-11)
  • Simon Loodts
    • 2e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
  • Tinne Clijmans
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
  • Valentin Battaglia
    • 2e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
  • aflossingsploegen
    • goud op 4x100m vrije slag open Heren (provinciale B-race 04-10) Brent Van Sprengel, Hans Seuntiens, Glen Voeten, Gert Clijmans
    • goud op 4x100m wisselslag open Heren (provinciale B-race 17-10) Gert Clijmans, Sam De Peuter, Hans Seuntiens, Brent Van Sprengel