Zwembad Stadspark, 2300 Turnhout
info@zwemclubkst.be

2014 – Wall of Fame

Leren zwemmen - Sportzwemmen - Competitie

Topprestaties

  • Alessia Claassen
    • 1e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 200m wisselslag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 18-10)
  • Anke Van Puijenbroek
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 05-10)
  • Bram Van Dyck
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 50m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 100m vlinderslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 200m vrije slag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • 3e 100m schoolslag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • A-tijd op 200m wisselslag (SVAZ 01-11)
    • A-tijd op 400m vrije slag (AZV 21-12)
  • Dirk Somers
    • Provinciaal kampioen vrije slag (PK masters 07-06)
    • 2e Belgisch Kampioenschap lange afstand vrije slag
    • 2e Vlaams Kampioenschap lange afstand vrije slag
    • 3e Belgisch kampioenschap 1500m vrije slag (BK masters 30-11-14)
  • Gert Clijmans
    • 2e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 200m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
    • 3e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
  • Hans Seuntiens
    • 1e 100 vrije slag (PK masters 07-06)
    • 1e 200m vrije slag (PK masters 07-06)
    • 2e 50m vrije slag (PK masters 07-06)
    • Provinciaal kampioen vrije slag (PK masters 07-06)
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 100m schoolslag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 50m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 100m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 18-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 50m vlinderslag (provinciale B-race 18-10)
    • Belgisch kampioen 800m vrije slag (BK masters 30-11-14)
    • Belgisch kampioen 400m vrije slag (BK masters 30-11-14)
    • Belgisch kampioen 400m wisselslag (BK masters 30-11-14)
  • Hasse Fleerackers
    • 3e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
  • Kaat Dijckmans
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 200m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 100m schoolslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 100m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 18-10)
    • 3e 200m schoolslag (provinciale B-race 18-10)
    • 1e 800m vrije slag (provinciale kampioenschap lange afstand 19-10)
  • Lenz Bolckmans
    • A-tijd op 100m vrije slag en 100m rugslag (ZGEEL 16-02)
    • 3e 100m vrije slag (provinciaal kampioenschap 05-10)
    • 2e 200m wisselslag (provinciaal kampioenschap 05-10)
    • 1e 1500m vrije slag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • 2e 400m wisselslag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • 3e 50m rugslag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • 2e 100m schoolslag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • A-tijd op 400m wisselslag (prov. kamp. 19-10)
    • A-tijd op 200m rugslag en 200m vrije slag (BK klein bad 09-11)
  • Lise Van Dyck
    • 3e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 100m rugslag (provinciale kampioenschap 19-10)
    • A-tijd op 200m wisselslag (SVAZ 01-11)
    • A-tijd op 400m vrije slag (AZV 21-12)
    • jonge haai op 100m rugslag (AZV 21-12)
  • Mike Oprins
    • 3e 100m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 3e 50m rugslag (provinciale B-race 18-10)
    • 3e 50m vlinderslag (provinciale B-race 18-10)
  • Nika Lauwaert
    • 3e 100m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 100m rugslag (provinciale B-race 18-10)
  • Sam De Peuter
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 100m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 50m vlinderslag (provinciale B-race 18-10)
    • 3e 1500m vrije slag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • A-tijd op 100m vrije slag (AZSC 23-11)
    • A-tijd op 200m wisselslag (AZV 21-12)
  • aflossingsploegen
    • brons op 4x100m vrije slag open (provinciale B-race 05-10) Kaat Dijckmans, Anke Van Pijenbroek, Karen Kersemans, Lise Van Dyck
    • goud op 4x100m vrije slag open (provinciale B-race 05-10) Hans Seuntiens, Sam De Peuter, Gert Clijmans, Brent Van Sprengel
    • brons op 4x100m wisselslag open (provinciale B-race 18-10) Sam De Peuter, Hans Seuntiens, Mike Oprins, Brent Van Sprengel
    • zilver op 4x100m wisselslag 13/14 jarigen (provinciale B-race 18-10) Laurien Smets, Tinne Clijmans, Anke Van Puijenbroek, Karen Kersemans