Zwembad Stadspark, 2300 Turnhout
info@zwemclubkst.be

2013 – Wall of Fame

Leren zwemmen - Sportzwemmen - Competitie

Topprestaties

  • Alessia Claassen
    • goud op 400m vrije lslag (prov B-kamp 05-10)
    • goud op 200m wisselslag (prov B-kamp 06-10)
  • Anke Van Puijenbroek
    • brons op 100m schoolslag (prov B-kamp 06-10)
  • Bram Van Dyck
    • A-tijd op 400m vrije slag
  • Caro Sutherland
    • A-tijd op 50m vrije slag
  • Dirk Somers
    • brons op 50m en 200m vrije slag (prov. kamp. masters)
    • brons op 100m vrije slag (belg. kamp. masters 13-10)
  • Frederik Swannet
    • zilver op 100m rugslag en 200m vrije slag, brons op 50m schoolslag (prov B-kamp 05-10)
  • Hans Seuntiens
    • zilver op 50m, 100m en 200m vrije slag (prov. kamp. masters)
    • goud op 50m schoolslag en 200m vrije slag, zilver op 100m rugslag (prov. B-kamp. 05-10)
    • belgisch kampioen op 200m wisselslag, zilver op 100m vlinderslag en brons op 200m vrije slag (belg. kamp. masters 06-10)
    • zilver op 200m vlinderslag en 100m vrije slag, brons op 100m wisselslag (belg. kamp. masters 13-10)
    • Belgisch Kampioen op 800m, 400m vrije slag en 400m wisselslag (Belg. Kamp. masters 01-12)
  • Jolien Hendrickx
    • goud op 100m vrije slag en 200m rugslag, brons op 50m vlinderslag (prov. kamp. masters)
  • Kaat Dijckmans
    • brons op 100m rugslag (prov B-kamp 05-10)
    • goud op 200m rugslag, zilver op 50m vrije slag (prov B-kamp 06-10)
  • Laura Swannet
    • zilver op 200m vrije slag (prov B-kamp 05-10)
  • Lenz Bolckmans
    • zilver op 100m rugslag (prov A-kamp 05-10)
    • brons op 100m schoolslag en 400m wisselslag (prov A-kamp 05-10)
    • A-tijd op 100m vrije slag
  • Lise Van Dyck
    • zilver op 200m wisselslag (prov B-kamp 06-10)
  • Nick Van Dyck
    • zilver op 200m schoolslag (prov B-kamp 06-10)
  • Noor van Dijk
    • goud op 200m schoolslag (prov B-kamp 06-10)
  • Robert Snoeck
    • goud op 200m schoolslag (prov B-kamp 06-10)
  • Sam De Peuter
    • brons op 200m rugslag (prov B-kamp 06-10)
  • aflossingsploegen
    • brons op 4x100m vrije slag 11-12jarigen (prov B-kamp 07-10) Anke Van Puijenbroek, Eva Dijckmans, Nathalie Kennis, Jana Swaans
    • zilver op 4x100m vrije slag open (prov B-kamp 07-10) Kaat Dijckmans, Bieke Clijmans, Tinne Clijmans, Irmine Loodts
    • brons op 4x100m vrije slag open (prov B-kamp 07-10) Simon Loodts, Michiel Rubbrecht, Sam De Peuter, Bram Van Dyck
    • prov kamp op 4x100m wisselslag open (prov B-kamp 19-10) Flavio Claassen, Hans Seuntiens, Mike Oprins, Brent Van Sprengel