Zwembad Stadspark, 2300 Turnhout
info@zwemclubkst.be

2012 – Wall of Fame

Leren zwemmen - Sportzwemmen - Competitie

Topprestaties

  • Bram Van Dyck
    • brons op 400m vrije slag (prov B-kamp 06-10)
    • prov kamp op 200m vrije slag (prov B-kamp 20-10)
  • Dirk Somers
    • zilver op 50m, 100m en 200m vrije slag Prov. Kamp. masters
    • brons op 100m vrije slag (BK masters 07-10)
    • brons op 400m vrije slag (BK masters 02-12)
  • Dorien Clijmans
    • zilver op 200m vrije slag en 50m schoolslag, brons op 100m rugslag (prov B-kamp 06-10)
    • zilver op 50m rugslag en brons op 100m vrije slag (prov B-kamp 20-10)
  • Flavio Claassen
    • brons op 200m rugslag (prov B-kamp 07-10)
  • Frederik Swannet
    • prov kamp op 200m rugslag en brons op 100m vlinderslag (prov B-kamp 07-10)
  • Gert Clijmans
    • zilver op 100m rugslag (prov B-kamp 06-10)
    • zilver op 200m rugslag (prov B-kamp 07-10)
    • brons op 50m rugslag (prov B-kamp 20-10)
  • Hans Seuntiens
    • zilver op 50m, 100m en 200m vrije slag Prov. kamp. masters
    • brons op 100m vlinder, 200m vrije slag en wisselslag (BK masters 30-09)
    • prov kamp op 50m schoolslag, zilver op 200m vrije slag en 100m rugslag (prov B-kamp 06-10)
    • Belgisch kampioen op 200m vlinderslag, zilver op 100m vrije slag en 100m wisselslag (BK masters 07-10)
    • prov kamp op 200m schoolslag, zilver op 100m vrije slag en brons op 50m vlinderslag (prov B-kamp 20-10)
    • Belgisch kampioen op 400m en 800m vrije slag en 400m wisselslag (BK masters 02-12)
  • Jolien Hendrickx
    • prov kamp op 200m vrije slag en 100m rugslag, zilver op 50m schoolslag (prov B-kamp 06-10)
    • prov kamp op 100m schoolslag, 200m rugslag en 100m vlinderslag (prov B-kamp 07-10)
    • prov kamp op 100m vrije slag en 50m rugslag en zilver op 50m vlinderslag (prov B-kamp 20-10)
  • Kaat Dijckmans
    • brons op 200m rugslag (prov B-kamp 07-10)
  • Lenz Bolckmans
    • A-tijd 100m rugslag en 100m vrije slag
    • prov kamp op 100m rugslag (prov A-kamp 06-10)
    • zilver op 200m rugslag, brons op 400m vrije slag (prov A-kamp 20-10)
    • prov kamp op 200m vrije slag, zilver op 50m rug en brons op 400m wisselslag (prov A-kamp 21-10)
  • Lise Van Dyck
    • zilver op 200m rugslag (prov B-kamp 06-10)
    • zilver op 200m vrije slag (prov B-kamp 20-10)
  • Mike Oprins
    • zilver op 50m schoolslag en brons op 100m rugslag en 200m vrije slag (prov B-kamp 06-10)
  • Nathalie Kennis
    • zilver op 200m vrije slag (prov B-kamp 20-10)
  • Tom Noyens
    • brons op 100m rugslag (prov B-kamp 06-10)
  • Sam De Peuter
    • brons op 100m schoolslag (prov B-kamp 07-10)
  • Simon Loodts
    • brons op 100m schoolslag (prov B-kamp 07-10)
  • Wout Van Autenboer
    • belgisch kamp op 200m vrije slag en rugslag, brons op 200m wisselslag (BK masters 30-09)
  • aflossingsploegen
    • brons op 4x100m vrije slag open (prov B-kamp 07-10) Jolien Hendrickx, Laura Swannet, Irmine Loodts, Kaat Dijckmans
    • prov kamp op 4x100m wisselslag open (prov B-kamp 20-10) Gert Clijmans, Hans Seuntiens, Flavio Claassen, Sam De Peuter