Zwembad Stadspark, 2300 Turnhout
info@zwemclubkst.be

2010 – Wall of Fame

Leren zwemmen - Sportzwemmen - Competitie

Topprestaties

  • Dirk Somers
    • zilver op100 en 200m, brons op 50m vrije slag (prov. kamp. 05-06-10)
    • brons op 200m vrije slag (BK masters 03-10-10)
    • brons op 100m vrije slag (BK masters 10-10-10)
    • Belgisch kampioen op 1500m vrije slag (BK masters 28-11-10)
    • brons op 400m vrije slag (BK masters 28-11-10)
  • Dorien Clijmans
    • brons op 50m rug (prov B-race 03-10-10)
  • Ellen Peeters
    • A-tijd 100m rug, 100m schoolslag
    • prov. kampioen op 100m rug (prov. kamp. 16-10-10)
    • zilver op 50m vrije slag, 50m rug, 200m schoolslag en 200m wissel, brons op 50m vlinder (prov. kamp. 16-10-10)
  • Frederik Swannet
    • zilver op 200m rug en brons op 200m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
  • Gert Clijmans
    • brons op 200m rug (prov B-race 03-10-10)
  • Glenn Maes
    • Prov. kamp 50m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 100m vlinder en 50m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
  • Griet Peeters
    • A-tijd 100m rug, 100m vrije slag
  • Hans Seuntiens
    • goud op 200m, zilver op 100m en brons op 50m vlinder (prov. kamp. 05-06-10)
    • Belgisch kampioen op 100m vlinder (BK masters 03-10-10)
    • zilver op 200m vrije slag en 200m wissel (BK masters 03-10-10)
    • zilver op 200m schoolslag en 200m vlinder (BK masters 10-10-10)
    • brons op 100m vrije slag (BK masters 10-10-10)
    • Belgisch kampioen op 800m vrije slag (BK masters 28-11-10)
    • Belgisch kampioen op 400m vrije slag (BK masters 28-11-10)
  • Janna Dergent
    • Prov. kamp 200m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 50m vrije slag en brons op 50m rug (prov B-race 03-10-10)
  • Jolien Hendrickx
    • Prov. kamp 200m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 50m, 200m vrije slag en 50m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 100m rug (prov. kamp. 16-10-10)
    • Prov. kamp 200m rug (prov. kamp. 30-10-10)
  • Kim Luyckx
    • Prov. kamp 100m schoolslag en 50m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 100m vlinder en 50m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
  • Laurens Michielsen
    • brons op 50m rug (prov B-race 03-10-10)
  • Leen Noyens
    • Prov. kamp 50m, 200m vrije slag en 50m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 200m rug (prov B-race 03-10-10)
    • brons op 50m rug, 200m vrije slag en 200m wissel (prov. kamp. 16-10-10)
    • brons op 50m schoolslag en 200m rug (prov. kamp. 16-10-10)
  • Lenz Bolckmans
    • A-tijd 100 en 200m rug
    • prov. kampioen op 100m rug en 200m wissel (prov. kamp. 16-10-10)
    • brons op 50m rug (prov. kamp. 16-10-10)
    • zilver op 50m schoolslag en 200m rug, brons op 100m vrije slag (prov. kamp. 30-10-10)
  • Mark Koks
    • Belgisch kampioen op 100m schoolslag (BK masters 03-10-10)
    • zilver op 100m vlinder (BK masters 03-10-10)
    • brons op 100m wissel en 50m vlinder (BK masters 10-10-10)
  • Mathias Michielsen
    • Prov kamp op 50m rug (prov B-race 03-10-10)
  • Mike Oprins
    • Prov. kamp op 100m schoolslag (prov B-race 03-10-10)
    • brons op 50m rug en 50m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
  • Niels Horsten
    • Prov. kamp op 200m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
    • brons op 50m vrije slag en 100m schoolslag (prov B-race 03-10-10)
  • Roel Stappaerts
    • zilver op 50m vlinder, 50m vrije slag en 100m schoolslag (prov.kamp. 05-06-10)
  • Sari Borgmans
    • Prov kamp op100m vlinder (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 200m vrije slag en brons op 50m vrije slag (prov B-race 03-10-10
  • Simon De Kort
    • Prov kamp op50m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 50m rug en brons op 100m vlinder (prov B-race 03-10-10
  • Simon Van Hees
    • A-tijd op 50, 100 en 200m schoolslag
    • jonge haai op 50, 100 en 200m schoolslag
    • Belgisch kampioen op 50 m schoolslag, brons op 200m schoolslag (BK 30/31-07-10 en 01-08-10)
  • Stefan Van Otten
    • zilver op 50, 100 en 200m rug (prov.kamp. 05-06-10)
  • Tom Noyens
    • zilver op 50m rug en brons op 100m vlinder (prov B-race 03-10-10)
  • Wout Van Autenboer
    • goud op 50, 100 en 200m rug (prov.kamp. 05-06-10)
    • goud op 50, 100 en 200m vrije slag (prov.kamp. 05-06-10)
    • algemeen provinciaal kampioen op rug en vrije slag (prov.kamp. 05-06-10)
    • Belgisch kampioen op 200m rug (BK masters 03-10-10)
    • zilver op 200m wissel en 200m vrije slag (BK masters 03-10-10)
    • Belgisch kampioen op 200m vlinder en 100m rug (BK masters 10-10-10)
    • zilver op 100m wissel (BK masters 10-10-10)
    • Belgisch kampioen op 800m vrije slag (BK masters 28-11-10)
    • zilver op 400m vrije slag en 400m wissel (BK masters 28-11-10)
  • Wouter Baelus
    • A-tijd 100m vlinder

  • aflossingsploegen
    • Dames open
      Leen Noyens/Jolien Hendrickx/Kim Luyckx/Sari Borgmans

      • Prov kamp 4x100m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
    • Heren open
      Niels Horsten/Simon De Kort/Tom Noyens/Mike Oprins

      • zilver op 4x100m vrije slag (prov B-race 03-10-10)