Wall of Fame

Leren zwemmen - Sportzwemmen - Competitie

2018

  • Alessia Claassen
    • A-tijd 200m schoolslag (07-01)
    • A-tijd 100m vrije slag (07-01)
    • A-tijd 200m rugslag (28-01)
    • A-tijd 100m schoolslag (17-02)
    • A-tijd 100m rugslag (18-02)
    • jonge haai 50m schoolslag (18-02)
    • jonge haai 100m wisselslag (18-02)
    • A-tijd 200m vrije slag (22-04)
    • A-tijd 400m vrije slag (22-04)
    • A-tijd 200m wisselslag (22-07)
  • Bram Van Dyck
    • 2de 200m wisselslag Vlaams Zomer (13-07)
    • 1ste 200m vrije slag Vlaams Zomer (13-07)
    • 3de 50m schoolslag Vlaams Zomer (13-07)
    • 3de 50m rugslag Vlaams Zomer (14-07)
    • 3de 100m rugslag Vlaams Zomer (15-07)
    • 1ste 100m vrije slag Vlaams Zomer (15-07)
    • 1ste 400m vrije slag Vlaams Zomer (15-07)
    • A-tijd 100m vrije slag (17-07)
  • Dieter Willems
    • A-tijd 100m vrije slag (11-03)
    • 3de 200m wisselslag Vlaams Zomer (13-07)
    • 2de 100m rugslag Vlaams Zomer (15-07)
    • A-tijd 100m rugslag (17-07)
    • A-tijd 200m rugslag (17-07)
  • Ilario Claassen
    • A-tijd 400m vrije slag (22-04)
    • 2de 100m vrije slag Vlaams Zomer (15-07)
    • A-tijd 200m vrije slag (17-07)
  • Lenz Bolckmans
    • A-tijd 100m rugslag (11-03)
  • Nathalie Kennis
    • A-tijd 100m vrije slag (22-04)
    • 1ste 200m wisselslag Vlaams Zomer (13-07)
    • 3de 50m rugslag Vlaams Zomer (14-07)
    • 1ste 400m vrije slag Vlaams Zomer (15-07)
    • 3de 100m rugslag Vlaams Zomer (15-07)
  • Nick Van Dyck
    • A-tijd  400m vrije slag (22-04)
    • 3de 100m vlinderslag Vlaams Zomer (13-07)
    • 2de 200m rugslag Vlaams Zomer (14-07)

2017

  • Alessia Claassen
    • A-tijd op 100m schoolslag (12-03)
    • A-tijd op 200m vrije slag (19-03)
    • A-tijd op 100m rugslag (23-04)
    • A-tijd op 100m vrije slag (20-05)
    • A-tijd op 200m rugslag (21-05)
    • A-tijd op 400m vrije slag (07-10)
    • A-tijd op 200m wisselslag (14-10)
    • 1e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m wisselslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 400m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • A-tijd op 800m vrije slag (29-10)
    • A-tijd op 200m schoolslag (19-11)
    • Haai op 200m rugslag (23-12)
    • Haai op 50m schoolslag (23-12)
    • Haai op 200m wisselslag (23-12)
  • Bieke Clijmans
    • 1e op 100m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
  • Bram Van Dyck
    • A-tijd op 100m vrije slag (20-05)
    • 1e op 50m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 100m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 50m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 100m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 200m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 400m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 200m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 800m vrije slag (provinciale lange afstand 29-10)
    • A-tijd op 100m rugslag (19-11)
    • A-tijd op 200m vrije slag (19-11)
  • Caro Sutherland
    • 2e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
  • Dieter Willems
    • 2e op 100m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 200m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 50m rugslag (provinciale kampioenschappen 22-10)
    • 2e op 800m vrije slag (provinciale lange afstand 29-10)
    • A-tijd op 100m vrije slag (19-11)
    • A-tijd op 200m vrije slag (19-11)
    • A-tijd op 200m rugslag (23-12)
  • Eva Dijckmans
    • 2e op 100m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
  • Flavio Claassen
    • 3e op 200m rugslag (provinciale B-race 15-10)
  • Gert Clijmans
    • Lange Wapper op 800m vrije slag (22-10)
  • Glen Voeten
    • 1e op 400m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 100m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
  • Hans Seuntiens
    • 1e op 400m wisselslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 100m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • Begisch kampioen op 800m vrije slag (Bk masters 18 en 19-11)
    • 2e op 50m vlinderslag (BK masters 18 en 19-11)
    • 2e op 100m vlinderslag (BK masters 18 en 19-11)
    • 2e op 200m wisselslag (BK masters 18 en 19-11)
    • 2e op 400m wisselslag (BK masters 18 en 19-11)
    • 3e op 200m vlinderslag (BK masters 18 en 19-11)
    • 3e op 200m vrije slag (BK masters 18 en 19-11)
    • 3e op 400m vrije slag (BK masters 18 en 19-11)
  • Jana Swaans
    • 1e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 100m rugslag (provinciale B-race 14-10)
  • Kaat Dijckmans
    • 1e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 100m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 100m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 200m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 200m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
  • Lise Van Dyck
    • 1e op 400m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 100m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 200m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 400m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 100m rugslag (provinciale B-race 15-10)
  • Nathalie Kennis
    • 1e op 400m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 100m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 400m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
  • Nick Van Dyck
    • A-tijd op 400m vrije slag (07-10)
    • 1e op 200m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 50m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 400m wisselslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 400m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 50m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 800m vrije slag (provinciale lange afstand 29-10)
  • Sam De Peuter
    • 1e op 100m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m schoolslag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 200m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 1e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • 1e op 200m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 200m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 100m schoolslag (provinciale B-race 15-10)
  • Thibault De Grave
    • 3e op 100m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 200m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 200m rugslag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 100m vrije slag (provinciale B-race 15-10)
    • 2e op 200m wisselslag (provinciale B-race 15-10)
    • 3e op 50m vlinderslag (provinciale B-race 15-10)
    • Provinciale kampioen open water op de korte afstand vrije slag (22-10)
    • 3e op 800m vrije slag (provinciale lange afstand 29-10)
  • Tinne Clijmans
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 100m vrije slag (provinciale B-race 14-10)
    • 2e op 200m wisselslag (provinciale B-race 14-10)
    • 3e op 100m vlinderslag (provinciale B-race 14-10)
  • aflossingsploegen
    • 1e op 4x100m vrije slag heren 15+ (provinciale B-race 14-10) Sam De Peuter, Bram Van Dyck, Flavio Claassen, Arne Lauwaert
    • 1e op 4x100m wisselslag dames 15+ (provinciale B-race 14-10) Kaat Dijckmans, Eva Dijckmans, Nathalie Kennis, Tinne Clijmans
    • 3e op 4x100m vrije slag heren 11-14 (provinciale B-race 14-10) Nick Van Dyck, Sam D’haene, Dieter Willems, Thibault De Grave
    • 3e op 4x100m wisselslag dames 11-14 (provinciale B-race 14-10) Hasse Fleerackers, Lise Van Dyck, Alessia Claassen, Nika Lauwaert
    • 1e op 4x100m vrije slag dames 11-14 (provinciale B-race 15-10) Alessia Claassen, Lise Van Dyck, Sara Sutherland, Noor van Dijk
    • 1e op 4x100m vrije slag dames 15+ (provinciale B-race 15-10) Kaat Dijckmans, Eva Dijckmans, Jana Swaans, Flore Smets
    • 1e op 4x100m wisselslag heren 15+ (provinciale B-race 15-10) Bram Van Dyck, Jeroen Druyts, Sam De Peuter, Jelle Haest
    • 3e op 4x100m wisselslag heren 11-14 (provinciale B-race 15-10) Dieter Willems, Milo Lemmens, Nick Van Dyck, Thibault De Grave

2016

  • Alessia Claassen
    • 3e 400m wisselslag (provinciaal kampioenschap 08-10)
    • 3e 200m rugslag (provinciaal kampioenschap 08-10)
    • 2e 100m rugslag (provinciaal kampioenschap 23-10)
    • A-tijd op 100m en 200m schoolslag (20-11)
  • Bieke Clijmans
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 08-10)
    • 2e 200m rugslag (provinciale B-race 09-10)
    • 3e 100m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 09-10)
    • 3e 200m schoolslag (provinciale B-race 22-10)
  • Bram Van Dyck
    • 3e 100m rugslag (provinciaal kampioenschap 08-10)
    • 3e 50m rugslag (provinciaal kampioenschap 23-10)
    • A-tijd op 200m rugslag (20-11)
    • A-tijd op 100m rugslag (04-12)
    • A-tijd op 100m vrije slag (04-12)
    • jonge haai op 50m rugslag (04-12)
  • Dieter Willems
    • 3e 100m rugslag (provinciaal kampioenschap 22-10)
  • Eva Dijckmans
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 08-10)
    • 3e 200m schoolslag (provinciale B-race 22-10)
  • Flavio Claassen
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 100m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 22-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 22-10)
  • Gert Clijmans
    • 1e 50m schoolslag (provinciale B-race 08-10)
    • 2e 100m rugslag (provinciale B-race 08-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 08-10)
    • 1e 100m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 50m vrije slag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
  • Glen Voeten
    • 1e 100m vrije slag (provinciale B-race 08-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
  • Hans Seuntiens
    • 1e 100m wisselslag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 1e 100m vrije slag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 2e 50m vlinderslag (prov. kamp. masters 11-06)
  • Jolien Hendrickx
    • 1e 50m vrije slag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 1e 100m vrije slag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 1e 200m vrije slag (prov. kamp. masters 11-06)
  • Kaat Dijckmans
    • 1e 200m vrije slag (provinciale B-race 08-10)
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 08-10)
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 08-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 50m vrije slag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 22-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 22-10)
    • 2e 100m vrije slag (provinciale B-race 22-10)
  • Lise Van Dyck
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
    • 2e 200m rugslag (provinciale B-race 09-10)
    • 3e 100m schoolslag (provinciale B-race 09-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 09-10)
    • 2e 100m vrije slag (provinciale B-race 22-10)
    • 3e 50m vlinderslag (provinciale B-race 22-10)
    • A-tijd op 100m vrije slag (04-12)
  • Mike Oprins
    • 1e 100m wisselslag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 1e 100m vrije slag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 2e 50m schoolslag (prov. kamp. masters 11-06)
    • 3e 50m vlinderslag (prov. kamp. masters 11-06)
  • Nathalie Kennis
    • 3e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
  • Sam De Peuter
    • A-tijd op 100m vrije slag (04-12)
  • Tinne Clijmans
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 08-10)
    • 2e 50m vrije slag (provinciale B-race 09-10)
  • Valentin Battaglia
    • 3e 100m vlinderslag (provinciale B-race 09-10)
  • aflossingsploegen
    • zilver op 4x100m vrije slag dames open (provinciale B-race 09-10) Kaat Dijckmans, Tinne Clijmans, Nathalie Kennis, Lise Van Dyck
    • zilver op 4x100m vrije slag heren open (provinciale B-race 09-10) Glen Voeten, Valentin Battaglia, Flavio Claassen, Gert Clijmans
    • goud op 4x100m wisselslag dames open (provinciale B-race 22-10) Lise Van Dyck, Eva Dijckmans, Kaat Dijckmans, Tinne Clijmans
    • brons op 4x100m wisselslag heren open (provinciale B-race 22-10) Flavio Claassen, Jeroen Druyts, Glen Voeten, Valentin Battaglia

2015

  • Alessia Claassen
    • A-tijd op 100m rugslag (ziftingen Dauven 01-03)
    • A-tijd op 100m vrije slag (HZC 09-05)
    • A-tijd op 400m vrije slag (MOZKA 27-06)
    • A-tijd op 200m rugslag (provinciaal kampioenschap 03-10)
    • A-tijd op 200m wisselslag (AZSC 22-11)
    • A-tijd op 200m schoolslag (AZSC 22-11)
    • A-tijd op 1500m vrije slag (MOZKA 05-12)
    • Jonge Haai op 800m vrije slag (AZV 20-12)
  • Bieke Clijmans
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
    • 2e 100m vrije slag (provinciale B-race 17-10)
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
  • Bram Van Dyck
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 03-10)
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 100m vlinderslag (provinciale B-race 04-10)
    • A-tijd op 400m vrije slag (HZC 10-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
    • 2e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
    • A-tijd op 800m vrije slag (prov. kamp. lange afstand 18-10)
    • A-tijd op 200m rugslag (AZSC 22-11)
    • A-tijd op 100m vrije slag (AZSC 22-11)
    • A-tijd op 1500m vrije slag (MOZKA 05-12)
    • A-tijd op 200m wisselslag (AZV 20-12)
    • A-tijd op 200m vrije slag (AZV 20-12)
  • Brent Van Sprengel
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 100m vlinderslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
    • 2e 100m vrije slag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e 50m vlinderslag (provinciale B-race 17-10)
  • Caro Sutherland
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
  • Dorien Clijmans
    • 1e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
  • Flavio Claassen
    • 3e 100m rugslag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
  • Gert Clijmans
    • 3e 100m rugslag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 200m vrije slag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
  • Hans Seuntiens
    • 2e 100m rugslag (provinciale B-race 03-10)
    • 1e 50m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
    • 1e 200m vrije slag (provinciale B-race 03-10)
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 100m vlinderslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e 50m vlinderslag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e 100m vrije slag (provinciale B-race 17-10)
  • Kaat Dijckmans
    • 2e 800m vrije slag (provinciaal kampioenschap 03-10)
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 03-10)
    • 3e 200m vrije slag (provinciale B-race 03-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 100m vrije slag (provinciale B-race 17-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
    • 2e 50m vlinderslag (provinciale B-race 17-10)
  • Lenz Bolckmans
    • 2e 100m vrije slag (provinciaal kampioenschap 04-10)
    • 1e 200m wisselslag (provinciaal kampioenschap 04-10)
    • 1e 1500m vrije slag (provinciaal kampioenschap 04-10)
    • A-tijd op 100m vrije slag (BK korte baan 15-11)
    • A-tijd op 100m rugslag (BK korte baan 15-11)
  • Lise Van Dyck
    • A-tijd op 100m rugslag (ziftingen Dauven 01-03)
    • 2e 800m vrije slag (provinciaal kampioenschap 03-10)
    • A-tijd op 200m rugslag (AZSC 22-11)
    • A-tijd op 1500m vrije slag (MOZKA 05-12)
  • Mare Abarca
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
  • Nick Van Dyck
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 100m vlinderslag (provinciale B-race 04-10)
  • Sam De Peuter
    • A-tijd op 100m vrije slag (ZGEEL 15-02)
    • A-tijd op 200m vrije slag (ZN 22-03)
    • 2e op 50m rugslag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e op 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
    • 3e op 800m vrije slag (provinciaal kampioenschap 18-10)
    • A-tijd op 200m wisselslag (AZSC 22-11)
  • Simon Loodts
    • 2e 200m schoolslag (provinciale B-race 17-10)
  • Tinne Clijmans
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 03-10)
  • Valentin Battaglia
    • 2e 50m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
  • aflossingsploegen
    • goud op 4x100m vrije slag open Heren (provinciale B-race 04-10) Brent Van Sprengel, Hans Seuntiens, Glen Voeten, Gert Clijmans
    • goud op 4x100m wisselslag open Heren (provinciale B-race 17-10) Gert Clijmans, Sam De Peuter, Hans Seuntiens, Brent Van Sprengel

2014

  • Alessia Claassen
    • 1e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 200m wisselslag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 18-10)
  • Anke Van Puijenbroek
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 05-10)
  • Bram Van Dyck
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 50m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 100m vlinderslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 200m vrije slag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • 3e 100m schoolslag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • A-tijd op 200m wisselslag (SVAZ 01-11)
    • A-tijd op 400m vrije slag (AZV 21-12)
  • Dirk Somers
    • Provinciaal kampioen vrije slag (PK masters 07-06)
    • 2e Belgisch Kampioenschap lange afstand vrije slag
    • 2e Vlaams Kampioenschap lange afstand vrije slag
    • 3e Belgisch kampioenschap 1500m vrije slag (BK masters 30-11-14)
  • Gert Clijmans
    • 2e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 200m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
    • 3e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
  • Hans Seuntiens
    • 1e 100 vrije slag (PK masters 07-06)
    • 1e 200m vrije slag (PK masters 07-06)
    • 2e 50m vrije slag (PK masters 07-06)
    • Provinciaal kampioen vrije slag (PK masters 07-06)
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 100m schoolslag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 50m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 100m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 18-10)
    • 1e 200m schoolslag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 50m vlinderslag (provinciale B-race 18-10)
    • Belgisch kampioen 800m vrije slag (BK masters 30-11-14)
    • Belgisch kampioen 400m vrije slag (BK masters 30-11-14)
    • Belgisch kampioen 400m wisselslag (BK masters 30-11-14)
  • Hasse Fleerackers
    • 3e 100m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
  • Kaat Dijckmans
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 200m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 100m schoolslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 100m vlinderslag (provinciale B-race 05-10)
    • 1e 100m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 18-10)
    • 3e 200m schoolslag (provinciale B-race 18-10)
    • 1e 800m vrije slag (provinciale kampioenschap lange afstand 19-10)
  • Lenz Bolckmans
    • A-tijd op 100m vrije slag en 100m rugslag (ZGEEL 16-02)
    • 3e 100m vrije slag (provinciaal kampioenschap 05-10)
    • 2e 200m wisselslag (provinciaal kampioenschap 05-10)
    • 1e 1500m vrije slag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • 2e 400m wisselslag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • 3e 50m rugslag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • 2e 100m schoolslag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • A-tijd op 400m wisselslag (prov. kamp. 19-10)
    • A-tijd op 200m rugslag en 200m vrije slag (BK klein bad 09-11)
  • Lise Van Dyck
    • 3e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 3e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 50m rugslag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 100m rugslag (provinciale kampioenschap 19-10)
    • A-tijd op 200m wisselslag (SVAZ 01-11)
    • A-tijd op 400m vrije slag (AZV 21-12)
    • jonge haai op 100m rugslag (AZV 21-12)
  • Mike Oprins
    • 3e 100m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 3e 50m rugslag (provinciale B-race 18-10)
    • 3e 50m vlinderslag (provinciale B-race 18-10)
  • Nika Lauwaert
    • 3e 100m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 100m rugslag (provinciale B-race 18-10)
  • Sam De Peuter
    • 1e 100m rugslag (provinciale B-race 04-10)
    • 1e 50m schoolslag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 200m vrije slag (provinciale B-race 04-10)
    • 2e 100m schoolslag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 200m rugslag (provinciale B-race 05-10)
    • 3e 50m vrije slag (provinciale B-race 05-10)
    • 2e 100m vrije slag (provinciale B-race 18-10)
    • 1e 50m rugslag (provinciale B-race 18-10)
    • 2e 50m vlinderslag (provinciale B-race 18-10)
    • 3e 1500m vrije slag (provinciaal kampioenschap 19-10)
    • A-tijd op 100m vrije slag (AZSC 23-11)
    • A-tijd op 200m wisselslag (AZV 21-12)
  • aflossingsploegen
    • brons op 4x100m vrije slag open (provinciale B-race 05-10) Kaat Dijckmans, Anke Van Pijenbroek, Karen Kersemans, Lise Van Dyck
    • goud op 4x100m vrije slag open (provinciale B-race 05-10) Hans Seuntiens, Sam De Peuter, Gert Clijmans, Brent Van Sprengel
    • brons op 4x100m wisselslag open (provinciale B-race 18-10) Sam De Peuter, Hans Seuntiens, Mike Oprins, Brent Van Sprengel
    • zilver op 4x100m wisselslag 13/14 jarigen (provinciale B-race 18-10) Laurien Smets, Tinne Clijmans, Anke Van Puijenbroek, Karen Kersemans

2013

  • Alessia Claassen
    • goud op 400m vrije lslag (prov B-kamp 05-10)
    • goud op 200m wisselslag (prov B-kamp 06-10)
  • Anke Van Puijenbroek
    • brons op 100m schoolslag (prov B-kamp 06-10)
  • Bram Van Dyck
    • A-tijd op 400m vrije slag
  • Caro Sutherland
    • A-tijd op 50m vrije slag
  • Dirk Somers
    • brons op 50m en 200m vrije slag (prov. kamp. masters)
    • brons op 100m vrije slag (belg. kamp. masters 13-10)
  • Frederik Swannet
    • zilver op 100m rugslag en 200m vrije slag, brons op 50m schoolslag (prov B-kamp 05-10)
  • Hans Seuntiens
    • zilver op 50m, 100m en 200m vrije slag (prov. kamp. masters)
    • goud op 50m schoolslag en 200m vrije slag, zilver op 100m rugslag (prov. B-kamp. 05-10)
    • belgisch kampioen op 200m wisselslag, zilver op 100m vlinderslag en brons op 200m vrije slag (belg. kamp. masters 06-10)
    • zilver op 200m vlinderslag en 100m vrije slag, brons op 100m wisselslag (belg. kamp. masters 13-10)
    • Belgisch Kampioen op 800m, 400m vrije slag en 400m wisselslag (Belg. Kamp. masters 01-12)
  • Jolien Hendrickx
    • goud op 100m vrije slag en 200m rugslag, brons op 50m vlinderslag (prov. kamp. masters)
  • Kaat Dijckmans
    • brons op 100m rugslag (prov B-kamp 05-10)
    • goud op 200m rugslag, zilver op 50m vrije slag (prov B-kamp 06-10)
  • Laura Swannet
    • zilver op 200m vrije slag (prov B-kamp 05-10)
  • Lenz Bolckmans
    • zilver op 100m rugslag (prov A-kamp 05-10)
    • brons op 100m schoolslag en 400m wisselslag (prov A-kamp 05-10)
    • A-tijd op 100m vrije slag
  • Lise Van Dyck
    • zilver op 200m wisselslag (prov B-kamp 06-10)
  • Nick Van Dyck
    • zilver op 200m schoolslag (prov B-kamp 06-10)
  • Noor van Dijk
    • goud op 200m schoolslag (prov B-kamp 06-10)
  • Robert Snoeck
    • goud op 200m schoolslag (prov B-kamp 06-10)
  • Sam De Peuter
    • brons op 200m rugslag (prov B-kamp 06-10)
  • aflossingsploegen
    • brons op 4x100m vrije slag 11-12jarigen (prov B-kamp 07-10) Anke Van Puijenbroek, Eva Dijckmans, Nathalie Kennis, Jana Swaans
    • zilver op 4x100m vrije slag open (prov B-kamp 07-10) Kaat Dijckmans, Bieke Clijmans, Tinne Clijmans, Irmine Loodts
    • brons op 4x100m vrije slag open (prov B-kamp 07-10) Simon Loodts, Michiel Rubbrecht, Sam De Peuter, Bram Van Dyck
    • prov kamp op 4x100m wisselslag open (prov B-kamp 19-10) Flavio Claassen, Hans Seuntiens, Mike Oprins, Brent Van Sprengel

2012

  • Bram Van Dyck
    • brons op 400m vrije slag (prov B-kamp 06-10)
    • prov kamp op 200m vrije slag (prov B-kamp 20-10)
  • Dirk Somers
    • zilver op 50m, 100m en 200m vrije slag Prov. Kamp. masters
    • brons op 100m vrije slag (BK masters 07-10)
    • brons op 400m vrije slag (BK masters 02-12)
  • Dorien Clijmans
    • zilver op 200m vrije slag en 50m schoolslag, brons op 100m rugslag (prov B-kamp 06-10)
    • zilver op 50m rugslag en brons op 100m vrije slag (prov B-kamp 20-10)
  • Flavio Claassen
    • brons op 200m rugslag (prov B-kamp 07-10)
  • Frederik Swannet
    • prov kamp op 200m rugslag en brons op 100m vlinderslag (prov B-kamp 07-10)
  • Gert Clijmans
    • zilver op 100m rugslag (prov B-kamp 06-10)
    • zilver op 200m rugslag (prov B-kamp 07-10)
    • brons op 50m rugslag (prov B-kamp 20-10)
  • Hans Seuntiens
    • zilver op 50m, 100m en 200m vrije slag Prov. kamp. masters
    • brons op 100m vlinder, 200m vrije slag en wisselslag (BK masters 30-09)
    • prov kamp op 50m schoolslag, zilver op 200m vrije slag en 100m rugslag (prov B-kamp 06-10)
    • Belgisch kampioen op 200m vlinderslag, zilver op 100m vrije slag en 100m wisselslag (BK masters 07-10)
    • prov kamp op 200m schoolslag, zilver op 100m vrije slag en brons op 50m vlinderslag (prov B-kamp 20-10)
    • Belgisch kampioen op 400m en 800m vrije slag en 400m wisselslag (BK masters 02-12)
  • Jolien Hendrickx
    • prov kamp op 200m vrije slag en 100m rugslag, zilver op 50m schoolslag (prov B-kamp 06-10)
    • prov kamp op 100m schoolslag, 200m rugslag en 100m vlinderslag (prov B-kamp 07-10)
    • prov kamp op 100m vrije slag en 50m rugslag en zilver op 50m vlinderslag (prov B-kamp 20-10)
  • Kaat Dijckmans
    • brons op 200m rugslag (prov B-kamp 07-10)
  • Lenz Bolckmans
    • A-tijd 100m rugslag en 100m vrije slag
    • prov kamp op 100m rugslag (prov A-kamp 06-10)
    • zilver op 200m rugslag, brons op 400m vrije slag (prov A-kamp 20-10)
    • prov kamp op 200m vrije slag, zilver op 50m rug en brons op 400m wisselslag (prov A-kamp 21-10)
  • Lise Van Dyck
    • zilver op 200m rugslag (prov B-kamp 06-10)
    • zilver op 200m vrije slag (prov B-kamp 20-10)
  • Mike Oprins
    • zilver op 50m schoolslag en brons op 100m rugslag en 200m vrije slag (prov B-kamp 06-10)
  • Nathalie Kennis
    • zilver op 200m vrije slag (prov B-kamp 20-10)
  • Tom Noyens
    • brons op 100m rugslag (prov B-kamp 06-10)
  • Sam De Peuter
    • brons op 100m schoolslag (prov B-kamp 07-10)
  • Simon Loodts
    • brons op 100m schoolslag (prov B-kamp 07-10)
  • Wout Van Autenboer
    • belgisch kamp op 200m vrije slag en rugslag, brons op 200m wisselslag (BK masters 30-09)
  • aflossingsploegen
    • brons op 4x100m vrije slag open (prov B-kamp 07-10) Jolien Hendrickx, Laura Swannet, Irmine Loodts, Kaat Dijckmans
    • prov kamp op 4x100m wisselslag open (prov B-kamp 20-10) Gert Clijmans, Hans Seuntiens, Flavio Claassen, Sam De Peuter

2011

  • Bram Van Dyck
    • zilver op 100m rugslag en vrije slag (B-race PK 16-10)
  • Dirk Somers
    • zilver op 50m en 200m vrije slag, brons op 100m vrije slag Prov. Kamp. masters
    • brons op Vlaams kampioenschap lange afstand vrije slag open water
    • brons op Belgisch kampioenschap lange afstand vrije slag open water
  • Dorien Clijmans
    • brons op 100m schoolslag (B-race PK 02-10)
    • goud op 100m rugslag en vrije slag, brons op 50m schoolslag (B-race PK 16-10)
  • Gert Clijmans
    • zilver op 200m rugslag, brons op 50m rugslag (B-race PK 02-10)
    • zilver op 100m rugslag (B-race PK 16-10)
  • Griet Peeters
    • A-tijd 100m vrije slag
  • Hans Seuntiens
    • zilver op 200m vrije slag en wisselslag, brons op 100m vlinderlslag (BK masters 02-10)
    • goud op 100m wisselslag, zilver op 200m vlinderslag en 100m vrije slag (BK masters 09-10)
    • zilver op 100m vrije slag en 50m schoolslag, brons op 100m rugslag (B-race PK 16-10)
    • goud op 400 en 800m vrije slag en zilver op 400m wisselslag (BK masters 27-11)
  • Jolien Hendrickx
    • goud op 200m rugslag, zilver op 200m vrije slag en 50m rugslag (B-race PK 02-10)
    • goud op 50m schoolslag, zilver op 100m rugslag en 50m vlinderslag, brons op 100m vrije slag (B-race PK 16-10)
  • Kaat Dijckmans
    • brons op 50m rugslag (B-race PK 02-10)
  • Laurens Michielsen
    • goud op 50m vrije slag (B-race PK 02-10)
  • Leen Noyens
    • brons op 1500m vrije slag (PK 30-10)
  • Lenz Bolckmans
    • A-tijd 100m rugslag, 100m en 200m vrije slag
    • goud op 200m vrije slag en wisselslag, zilver op 50m en 100m rugslag (PK 15-10)
    • goud op 400m vrije slag (PK 16-10)
    • goud op 200m rugslag en 400m wisselslag, zilver op 100m vrije slag (PK 30-10)
    • jonge haai op 200m rugslag (BK klein bad 20-11)
  • Luc Van Zummeren
    • Vlaams kampioen korte afstand schoolslag open water
    • Belgisch kampioen korte afstand schoolslag open water
  • Mark Koks
    • zilver op 50m, 100m en 200m schoolslag Prov. Kamp. masters
    • zilver op 100m schoolslag (BK masters 02-10)
    • zilver op 200m schoolslag (BK masters 09-10)
  • Mathias Michielsen
    • brons op 50m rugslag (B-race PK 02-10)
    • zilver op 50m vlinderslag en brons op 100m rugslag (B-race PK 16-10)
  • Mike Oprins
    • brons op 50m vlinderslag (B-race PK 16-10)
  • Nathalie Kennis
    • brons op 200m schoolslag (B-race PK 02-10)
    • goud op 100m rugslag, brons op 100m vrije slag (B-race PK 16-10)
  • Simon Loodts
    • brons op 50m schoolslag (B-race PK 16-10)
  • Tim Baelus
    • goud op 1500m vrije slag en 400m wisselslag(BK masters 27-11)
  • Wouter Baelus
    • A-tijd 100m vlinder, 100m en 200m vrije slag
  • Wout Van Autenboer
    • Prov. Kampioen 50m, 100m en 200m rugslag masters
    • Prov. Kampioen 100m en 200m vrije slag, zilver op 50m vrije slag masters
    • zilver op 200m vrije slag en rugslag, brons op 200m wisselslag (BK masters 02-10)
    • goud op 200m vlinderslag, zilver op 100m rugslag en wisselslag (BK masters 09-10)
    • goud op 800m vrije slag, zilver op 400m vrije slag en wisselslag (BK masters 27-11)

2010

  • Dirk Somers
    • zilver op100 en 200m, brons op 50m vrije slag (prov. kamp. 05-06-10)
    • brons op 200m vrije slag (BK masters 03-10-10)
    • brons op 100m vrije slag (BK masters 10-10-10)
    • Belgisch kampioen op 1500m vrije slag (BK masters 28-11-10)
    • brons op 400m vrije slag (BK masters 28-11-10)
  • Dorien Clijmans
    • brons op 50m rug (prov B-race 03-10-10)
  • Ellen Peeters
    • A-tijd 100m rug, 100m schoolslag
    • prov. kampioen op 100m rug (prov. kamp. 16-10-10)
    • zilver op 50m vrije slag, 50m rug, 200m schoolslag en 200m wissel, brons op 50m vlinder (prov. kamp. 16-10-10)
  • Frederik Swannet
    • zilver op 200m rug en brons op 200m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
  • Gert Clijmans
    • brons op 200m rug (prov B-race 03-10-10)
  • Glenn Maes
    • Prov. kamp 50m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 100m vlinder en 50m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
  • Griet Peeters
    • A-tijd 100m rug, 100m vrije slag
  • Hans Seuntiens
    • goud op 200m, zilver op 100m en brons op 50m vlinder (prov. kamp. 05-06-10)
    • Belgisch kampioen op 100m vlinder (BK masters 03-10-10)
    • zilver op 200m vrije slag en 200m wissel (BK masters 03-10-10)
    • zilver op 200m schoolslag en 200m vlinder (BK masters 10-10-10)
    • brons op 100m vrije slag (BK masters 10-10-10)
    • Belgisch kampioen op 800m vrije slag (BK masters 28-11-10)
    • Belgisch kampioen op 400m vrije slag (BK masters 28-11-10)
  • Janna Dergent
    • Prov. kamp 200m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 50m vrije slag en brons op 50m rug (prov B-race 03-10-10)
  • Jolien Hendrickx
    • Prov. kamp 200m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 50m, 200m vrije slag en 50m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 100m rug (prov. kamp. 16-10-10)
    • Prov. kamp 200m rug (prov. kamp. 30-10-10)
  • Kim Luyckx
    • Prov. kamp 100m schoolslag en 50m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 100m vlinder en 50m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
  • Laurens Michielsen
    • brons op 50m rug (prov B-race 03-10-10)
  • Leen Noyens
    • Prov. kamp 50m, 200m vrije slag en 50m rug (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 200m rug (prov B-race 03-10-10)
    • brons op 50m rug, 200m vrije slag en 200m wissel (prov. kamp. 16-10-10)
    • brons op 50m schoolslag en 200m rug (prov. kamp. 16-10-10)
  • Lenz Bolckmans
    • A-tijd 100 en 200m rug
    • prov. kampioen op 100m rug en 200m wissel (prov. kamp. 16-10-10)
    • brons op 50m rug (prov. kamp. 16-10-10)
    • zilver op 50m schoolslag en 200m rug, brons op 100m vrije slag (prov. kamp. 30-10-10)
  • Mark Koks
    • Belgisch kampioen op 100m schoolslag (BK masters 03-10-10)
    • zilver op 100m vlinder (BK masters 03-10-10)
    • brons op 100m wissel en 50m vlinder (BK masters 10-10-10)
  • Mathias Michielsen
    • Prov kamp op 50m rug (prov B-race 03-10-10)
  • Mike Oprins
    • Prov. kamp op 100m schoolslag (prov B-race 03-10-10)
    • brons op 50m rug en 50m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
  • Niels Horsten
    • Prov. kamp op 200m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
    • brons op 50m vrije slag en 100m schoolslag (prov B-race 03-10-10)
  • Roel Stappaerts
    • zilver op 50m vlinder, 50m vrije slag en 100m schoolslag (prov.kamp. 05-06-10)
  • Sari Borgmans
    • Prov kamp op100m vlinder (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 200m vrije slag en brons op 50m vrije slag (prov B-race 03-10-10
  • Simon De Kort
    • Prov kamp op50m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
    • zilver op 50m rug en brons op 100m vlinder (prov B-race 03-10-10
  • Simon Van Hees
    • A-tijd op 50, 100 en 200m schoolslag
    • jonge haai op 50, 100 en 200m schoolslag
    • Belgisch kampioen op 50 m schoolslag, brons op 200m schoolslag (BK 30/31-07-10 en 01-08-10)
  • Stefan Van Otten
    • zilver op 50, 100 en 200m rug (prov.kamp. 05-06-10)
  • Tom Noyens
    • zilver op 50m rug en brons op 100m vlinder (prov B-race 03-10-10)
  • Wout Van Autenboer
    • goud op 50, 100 en 200m rug (prov.kamp. 05-06-10)
    • goud op 50, 100 en 200m vrije slag (prov.kamp. 05-06-10)
    • algemeen provinciaal kampioen op rug en vrije slag (prov.kamp. 05-06-10)
    • Belgisch kampioen op 200m rug (BK masters 03-10-10)
    • zilver op 200m wissel en 200m vrije slag (BK masters 03-10-10)
    • Belgisch kampioen op 200m vlinder en 100m rug (BK masters 10-10-10)
    • zilver op 100m wissel (BK masters 10-10-10)
    • Belgisch kampioen op 800m vrije slag (BK masters 28-11-10)
    • zilver op 400m vrije slag en 400m wissel (BK masters 28-11-10)
  • Wouter Baelus
    • A-tijd 100m vlinder
  • aflossingsploegen
    • Dames open
      Leen Noyens/Jolien Hendrickx/Kim Luyckx/Sari Borgmans
  • Prov kamp 4x100m vrije slag (prov B-race 03-10-10)
  • Heren open
    Niels Horsten/Simon De Kort/Tom Noyens/Mike Oprins
  • zilver op 4x100m vrije slag (prov B-race 03-10-10)

2009

Masters

  • Hans Seuntiens
    • Belgisch kampioen 200m schoolslag en 100m wissel (BK 04-10-09)
    • Belgisch kampioen 100m schoolslag en 200m wissel, brons op 50m vrije slag (BK 11-10-09)
    • Belgisch kampioen 800m en 400m vrije slag (BK 29-11-09)
  • Stefan Van Otten
    • Belgisch kampioen 100m rug en zilver op de 100m wissel (BK 04-10-09)
    • Belgisch kampioen 200m rug en zilver op 50m rug (BK 11-10-09)
    • zilver op 400m wissel (BK 29-11-09)
  • Wout Van Autenboer
    • Belgisch Record 800m vrije slag (Nijlen, 21-03-09)
    • Belgisch Record 1500m vrije slag (Nijlen, 21-03-09)
    • Haai op 1500m vrije slag (Nijlen, 21-03-09)
    • Belgisch Record 400m wisselslag (Aartselaar, 25-04-09)
    • Belgisch Record 400m vrije slag
    • Belgisch Record 200m wisselslag
    • Belgisch kampioen 100m rug en 200m vlinder, zilver op de 100m wissel (BK 04-10-09)
    • Belgisch kampioen 200m vrije slag en 200 wissel, zilver op de 200m rug (BK 11-10-09)
    • Belgisch kampioen 800m vrije slag, zilver op de 400m vrije slag en 400m wissel (BK 29-11-09)
    • Verkozen tot sportlaureaat te Turnhout over 2009
  • Dirk Somers
    • zilver op 800m vrije slag en brons op 400m vrije slag (BK 29-11-09)

A-zwemmers 2009

  • Lenz Bolckmans
    • 100m rugslag (1:03.03) te Herentals (25m) op 16-05-09
    • 100m vlinder (1:06.97) te Antwerpen (18-07-09)
    • 200m wisselslag (2:24.68) te Antwerpen (18-07-2009)
    • jonge haai 50m rugslag BK korte baan (14-11-2009)
  • Ellen Peeters
    • 100m schoolslag (1:22.07) te Oostende (50m) op 20-05-09

Prov. B-kampioenen

  • Leen Noyens:100m rug en 100m vrije slag
  • Leen Bolckmans: 100m schoolslag
  • Kim Luyckx: 100m vlinder
  • Jolyn Adams: 100m rug
  • Laurens Michielsen: 100m schoolslag en 100m vrije slag
  • Frederik Swannet: 100m schoolslag
  • Glenn Maes: 100m vlinder
  • Tom Van Bouwel: 100m vlinder en 100m schoolslag
  • KST dames 4x100m vrije slag met Jolyn Adams, Leen Noyens, Jolien Hendrickx en Laura Stroobants

Prov. A-kampioenen

  • Ellen Hooijmaaijer: 100m vrije slag
  • Lenz Bolckmans: 50m rugslag, 100m vrije slag en 200m wisselslag

Open water 2009

  • Luc Van Zummeren
    • Vlaams kampioen schoolslag korte afstand
    • Belgisch kampioen schoolslag korte afstand